PRODUKTY

DALŠÍ PRODUKTY

ANTIKO - antikorozní ochrana

ANTIKO je antikorozní ochrana vytvářející univerzální podklad pro laky zastavující korozi.
ANTIKO se používá ve všech oblastech údržby, výroby a dopravy pro zastavení koroze a při přípravě povrchů pro případné lakování. Je vysoce přilnavý, rychleschnoucí, přetíratelný, odolný proti vodě, slané vodě, benzolu apod. Odolný proti korozi a zvýšeným teplotám do 140oC.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

EXSTART - expresní start motorů

EXSTART slouží k expresnímu startu všech druhů spalovacích motorů.
EXSTART se používá ve všech oblastech údržby, výroby, stavebnictví, zemědělství a hlavně dopravy apod., kde slouží k expresnímu startu benzínových či naftových motorů.
EXSTART je speciálním přípravkem na bázi butyléteru a směsi speciálních bez-aromatických benzínů se směsí hnacího plynu! Jeho zápalná teplota je menší než 200oC.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

HKS-99,5 % - hliníkový ochranný sprej

HKS-99,5 % je hliníkový ochranný sprej určený pro ochranu kovových i nekovových částí před oxidací a korozí. S vysokou tepelnou odolností až +500oC.
HKS-99,5 % se požívá v oblastech údržby a výroby k ochraně poškozených povrchů (např. po řezání a svařování, při montážích) teplo-vzdušných rozvodů, klimatizací, konstrukcí, výfukových potrubí matice šroubů, karoserií, nádrží či zásobníků a dalších zařízení, kde je třeba ochrana před korozí a oxidací. Dále je využitelný při povrchových úpravách strojů.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

HP - hliníková páska

HP je samolepící hliníková páska, která se používá ve všech oblastech výroby, údržby a dopravy pro spolehlivé a rychlé spojování a obalování izolačních materiálů, klimatizačních či ventilačních jednotek apod. Má vynikající parovzdornost , je vodivá, odolává UV a tepelnému záření a stárnutí.
HP je vyrobena z čisté hliníkové fólie, z jedné strany pokryta lepivou vrstvou. Tepelná odolnost je +160oC, tloušťka 0.06mm, pevnost přetrhnutí: 57 N/25mm, přilnavost na kov 8 N/25mm.

Balení: šířka pásky 50mm, délka 50m, počet kusů v kartonu 12
Ke stažení: Technický list

CHEKO - chemická kotva v kapsli

Tekutá kotva v kapsli bez rozpěrného tlaku.
CHEKO se používá ve všech oblastech údržby, výroby, stavebnictví a dopravy, kde se využívá k rychlému a bezpečnému ukotvení různých konstrukcí, jako jsou: konzoly, stroje, kolejnice, mříže, skladové regály, zábradlí, skříně, el. skříně apod.

Balení: skleněná kapsle o různých velikostech: M8, 10, 12, 14, 18, 25, 26, 35
Ke stažení: Technický list

KAZIS - Katodický zinkový sprej

KAZIS je katodický zinkový sprej s dlouhodobým ochranným účinkem na kovy před oxidací a korozí.
KAZIS je určen pro všechny oblasti výroby a údržby, kde dochází k poškozování zinkových vrstev při vrtání, řezání, sváření, broušení, ohýbání, na jejich opravy, vodivých mezivrstev při bodovém sváření, jako ochrana spojů karosérií před oxidací. Při potřebě dlouhotrvajících ochranných účinků kovu proti oxidaci a korozi katodickou cestou.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

OVO - ochranný vosk odolný teplotám nad 100o

OVO je speciální ochranný vosk s dlouhodobými ochrannými schopnostmi.
OVO se používá ve všech oblastech dopravy, výroby, údržby, stavebnictví, zemědělství, bazénech, sociálních zařízení, kde slouží k trvalé ochraně proti korozi, slané vodě, oxidaci, vlhku na plechových či kovových plochách, jako jsou lemy, hrany u dveří, ale i kovové části strojů, dutiny automobilů, staveních zařízení, kovových konstrukcí, které budou nebo jsou vystavovány nepříznivým podmínkám.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

POPR - penetrační olej působící rychle

POPR je nepostradatelným pomocníkem díky svým penetračním schopnostem ve všech dílnách, opravnách a autoservisech. Efektivně a velice rychle působí.
POPR pro svoji vysokou pronikací schopnost dokáže proniknout i do nejmenších otvorů, pórů, závitových spojů, a proto se používá na uvolnění zkorodovaných spojů. Rozpouští rez i na velmi obtížně přístupných místech, uvolňuje šrouby, matky, zabraňuje skřípání různých kovových dílů. Díky vysoké mechanické odolnosti snižuje i možnost opotřebení. Rozpouští zoxidované části, ale současně má i ochranný účinek, a proto chrání čisté kovy před vlhkem a korozí.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

PROPA - protiskluzová páska

PROPA je samolepící protiskluzová páska. Používá se ve všech oblastech údržby a výroby pro spolehlivé a rychlé odstranění kluzných nášlapových ploch (např. schodišťových stupňů z jakéhokoliv materiálu) v provozech, kde dochází vlivem chladící emulze k potřísnění podlah. Díky mechanické odolnosti proti otěru je jednoduchá a rychlá při odstranění těchto problémů.

Balení: šířka pásky 19,25mm, délka 18m, počet kusů v kartonu 15, 12
Ke stažení: Technický list

ŘEMEN - Ošetřování všech řemenů

ŘEMEN je speciální prostředek určený k ošetřování a ochraně všech druhů řemenů.
ŘEMEN se používá v oblastech dopravy, výroby a údržby k ochraně a ošetření řemenů, klínových, ozubených, plochých, z tkaniny, kůže, gumy, PVC, kulatých, plochých, které jsou vystaveny dlouhodobým provozním podmínkám a nepříznivým povětrnostním podmínkám apod.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

SLON - sněhový ledový odstraňovač námrazy

SLON slouží k odstraňování ledu, sněhu a námrazy. Používá se ve výrobě, údržbě, dopravě, kde hrozí vznik námrazy nebo úplné zamrznutí.
SLON rychle působí, brání novému namrzání a je spolehlivý do -30oC. Jeho chemické složení zaručuje velice rychlé rozmrazení zamrzlých zámků, jemné mechanice, dveřích, sklech automobilů apod. Zároveň se uplatňuje jako prevence zamrznutí těchto materiálů.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

SOP - souprava na opravu bezdušových pneumatik

SOP je určen k okamžité a trvalé opravě poškozené pneumatiky Vašeho automobilu.

Balení: sada
Ke stažení: Technický list

SOZA - sprej ochranný zinkovo-aluminiový

SOZA je ochranný zinkovo-aluminiový sprej určený pro ochranu kovových částí před oxidací a korozí.
SOZA se používá v oblastech výroby a údržby tam, kde došlo k poškození pozinkované vrstvy, (např. po řezání a svařování, při montážích) teplovzdušných rozvodů, klimatizací, konstrukcí a dalších za zařízení, kde je třeba ochrana před korozí a oxidací. Dále je využitelný při povrchových úpravách strojů.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

TOL - teplotně odolný lak

TOL je ochranný lak odolávající vysokým teplotám.
TOL se používá ve všech oblastech výroby, údržby a dopravy, kde se využívá k ochraně různých částí průmyslových zařízení. Zejména k ošetřování hadic, kabelů, baterií, elektrických agregátorů, motorů, horkého potrubí apod.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list

11-D- ochrana pneumatik pomaluběžných vozidel

11-D je preventivní těsnící prostředek pro ochranu pneumatik určených pro pomaluběžný provoz proti průrazu od 16 mm (dle tloušťky pneu). 11-D se využívá pro pomaluběžná vozidla, jako jsou například zemědělské, průmyslové, stavební a jiná vozidla.

Balení: 1l
Ke stažení: Technický list


Zpět na produkty


                   Copyright 2010