PRODUKTY

LEPENÍ

ET - elastický těsnící tmel

ET je jednosložkový rychleschnoucí elastický těsnící tmel na bázi polysiloxanů.
ET lze použít k těsnění a tmelení v různých oblastech výroby, údržby, dopravy a stavebnictví, kde je třeba elastického tmelu s velmi rychlou tvorbou povrchové slupky.
ET má výbornou přilnavost k eloxovanému hliníku, nerezové oceli, sklu, lakovaným kovům, pryžím, gumám a jejich vzájemných kombinací.
ET se používá k tmelení a těsnění např. skel (v gumě) automobilů, vlaků, světlíků, skříní, clon, pate světel a stožárů apod.

Balení: 310 ml, kartuše
Ke stažení: Technický list

MSPL - průmyslové lepidlo na základě MS polymerů

MSPL je lepidlo určené pro vysokopevnostní lepení a tmelení kovových konstrukcí.
MSPL lze použít k lepení v různých oblastech výroby, údržby a dopravy, kde je třeba lepidla s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem.
MSPL lepí tvrdé PVC, pryže, dřeva, skla, kovy, profily z APT-EPDM pro zasklívání. Dále k lepení uvedených materiálů včetně jejich vzájemných kombinací. Obsahuje protiplísňové fungicidy, je odolný povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Vhodný pro karosářské práce. Je přetíratelný.

Balení: 290 ml
Ke stažení: Technický list

PNST 120 - průmyslový neutrální silikonový tmel

PNST 120 je jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří pevný elastický spoj.
PNST 120 se používá k tmelení všude ve výrobě a údržbě, a to k těsnění olejových van, převodových skříní, kompresorů, čerpadel a také k těsnění rozvodových skříní parabol světlometů a reflektorů, v důlním průmyslu apod.

Balení: 310 ml, kartuše
Ke stažení: Technický list

PST 150 - průmyslový silikonový tmel

PST 120 je jednosložkový acetátový silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj.
ST 120 se používá všude ve výrobě a údržbě, kde slouží k tmelení, těsnění kompresorů, čerpadel a také k těsnění rozvodových skříní, parabol světlometů a reflektorů, v důlním průmyslu, ocelových rámů výkladů, konstrukčních spár, obkladů, spár sprchových koutů apod.

Balení: 310 ml, kartuše
Ke stažení: Technický list

PST 300 - silikonový tmel pro vysoké teploty

PST 300 je jednosložkový acetátový silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj s vysokou tepelnou odolností do 300oC. Krátkodobě do 365oC.
PST 300 se používá k tmelení všude ve výrobě a údržbě, kde se používá k tmelení, těsnění olejových van, převodových skříní, kompresorů, čerpadel a také k těsění rozvodových skříní parabol světlometů a reflektorů, v důlním průmyslu, k těsnění kotlových přírub, nízko- nebo vysokoteplotního potrubí, pecí, límců, vysokoteplotních rozvodů vody apod.

Balení: 310 ml, kartuše
Ke stažení: Technický list

RTT - rychle tuhnoucí tmel

RTT je dvousložková hmota pro rychlé opravy, kterou je možno vrtat, brousit a přetírat.
RTT slouží k okamžité opravě materiálů, např. prasklin, průsaků, úlomků u expanzních nádob, bojlerů, radiátorů, palivových nádrží, chladičů, potrubí, šroubů apod.

Balení: 57 g
Ke stažení: Technický list

RYKYL - rychleschnoucí kyanoakrylátové lepidlo

RYKYL je rychleschnoucí kyanoakrylátové jednosložkové lepidlo, vytvářející trvale pevný spoj.
RYKYL lze použít k lepení v různých oblastech výroby a údržby, kde je třeba lepidla s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem.
RYKYL lepí tvrdé PVC, pryže, dřeva, skla, kovy, profily z APT-EPDM pro zasklívání. Dále se používá k lepení uvedených materiálů včetně jejich vzájemných kombinací.

Balení: dóza 20 g
Ke stažení: Technický list

RYKYL-O - rychleschnoucí kyanoakrylátové lepidlo na O kroužky

RYKYL-O je rychleschnoucí kyanoakrylátové jednosložkové lepidlo, vytvářející trvale pevný spoj. Je určené k lepení O kroužků, pryží a eleastomerů.
RYKYL-O lze použít k lepení v různých oblastech výroby a údržby, dopravy, stavebnictví, kde je třeba lepidla s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem.
RYKYL-O lepí těsnící O kroužky, nesavé podklady-eleastomery, pryžové výrobky a jejich díly, gumy.

Balení: dóza 20 g
Ke stažení: Technický list

TEKO - vysoce viskózní jednosložkový tmel s obsahem teflonu

TEKO je anaerobní vysoce viskózní jednosložkové těsnění závitových spojů vytvářející trvale těsný demontovatelný spoj.
TEKO se používá ve všech oblastech údržby a výroby pro rychlé a spolehlivé zajištění a zatěsnění šroubových spojů např. potrubních systémů určených pro vysokotlaký plyn, těsnění vodovodních řádů, rozvodů pitné a užitkové vody, těsnění topenářských rozvodů studené a teplé vody, kotelny, ústřední topení, těsnění olejových rozvodů, těsnění rozvodů kyslíku ve zdravotnictví i strojírenství. Možno použít k zajištění ložisek.

Balení: 50 ml, tuba
Ke stažení: Technický list

VLOF-22 - vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a velkou nosností až 22kg/cm2

VLOF-22 je lepidlo určené pro vysokopevnostní lepení s okamžitou fixací spoje bez použití podepření či svěrek. Na bázi MS polymerů.
VLOF-22 lze použít k lepení v různých oblastech výroby, údržby, dopravy a stavebnictví, kde je třeba lepidla s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem.
VLOF-22 má výbornou přilnavost k mědi, hliníku, nerezi, dřevu, keramice, sklu, kamenu, sádrokartonu, zdivu, omítce apod. Lepí konstrukční vodotěsné spoje, může nahradit hřebíky, nýty, šrouby. Obsahuje protiplísňové fungicidy, je odolný povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Je přetíratelný, mimo alkydových pryskyřic (syntetické barvy)!!!

Balení: 290 ml
Ke stažení: Technický list


Zpět na produkty


                   Copyright 2010