PRODUKTY

MYTÍ A OCHRANA RUKOU

ČIPTU - čistící papírové utěrky k technickému použití

ČIPTU jsou čistící papírové utěrky k technickému použití. Používají se ve všech oblastech výroby, údržby, montáže, dopravy, v kancelářích apod. Slouží jako rychlá a snadno dostupná technická utěrka k jakýmkoliv účelům.

Balení: 1 kg = 102 metrů
Ke stažení: Technický list

MICI - speciální čistící gel

MICI je velmi účinný čistící gel k odstraňování mastnoty, barev, pryskyřic, lepidel a silně zažrané špíny z pokožky, přičemž díky speciálním regeneračním prostředkům zůstává pokožka vláčná.
MICI je vyhledávaným pomocníkem díky svým mycím schopnostem při mytí silně znečištěných rukou po práci v opravárenských a údržbářských dílnách, lakovnách, autoservisech, těžkých provozech apod.

Balení: 0,5 l, 10 l
Ke stažení: Technický list

VUPR - vlhčené utěrky pro ruce

VUPR jsou vlhčené určené pro mytí rukou od polyuretanových lepidel, tmelů, barev, pryskyřic, asfaltů, vosků, maziv, olejů a dalších znečištění. Základem je ztužená papírová utěrka s minerálním vláknem nasycená rozpustnou ošetřující a vonnou substancí. Utěrka nezpůsobuje poškrábání.
VUPR je vyhledávaným pomocníkem díky svým schopnostem při mytí znečištěných rukou po práci v opravárenských a údržbářských dílnách, lakovnách, autoservisech apod. Pro mytí se utěrka prakticky vytahuje přes uzavírací systém a odtrhává v potřebných kusech tak, že počet mytí je 80 až 160.

Balení: plastová dóza – souvislá role s perforací rozdělující roli na 80 ks utěrek o rozměru 20 x 30mm.
Ke stažení: Technický list


Zpět na produkty


                   Copyright 2010