PRODUKTY

ODMAŠTĚNÍ A ČIŠTĚNÍ

AŠV - autošampon s leštícím voskem

AŠV je auto-šampon s obsahem leštícího vosku vodou ředitelný, s vynikajícím mycím a leštícím účinkem.
AŠV má dlouhodobý ochranný účinek.Používá se ve všech oblastech dopravy, ale i údržby a výroby, kde se používá k mytí a voskování všech motorových i nemotorových vozidel, kolejových vozidel, přepravníků, návěsů, manipulační techniky, apod.

Balení: 25 l
Ke stažení: Technický list

EUCALIPT - velmi účinný desinfekční, bělící a čistící prostředek.

EUCALIPT je velmi účinný desinfekční, čistící koncentrovaný prostředek pro technické použití, biologicky rozložitelný, nehořlavý.
EUCALIPT se používá ve všech oblastech průmyslu, údržby, lázeňství. Využívá se k desinfekci, čištění a bělení. Používá se na většině voděodolných povrchů jako jsou kovy, obklady, dlažby, sanitární keramika apod. Svým složením je vhodný k použití i v bazénech, mlékárnách a dalších potravinářských provozech k běžnému úklidu.

Balení: 25 l, 50 l, 200 l
Ke stažení: Technický list

MYJAK

MYJAK je vysoce efektivní čistící a odmašťovací prostředek, který rozloží molekulární strukturu nečistot, kalů, špíny a odplaví je. Nahrazuje chlorované uhlovodík, benzín a ostatní toxická a hořlavá odmašťovadla.
MYJAK se uplatní při technickém čištění v průmyslových podnicích, potravinářských provozech, autoopravnách a při všeobecné údržbě, při potřebě méně agresivního prostředku.

Balení: 200 l, 50 l, 25 l
Ke stažení: Technický list

MYJAK PLUS

MYJAK PLUS je vysoce efektivní čistící a odmašťovací prostředek se zvýšeným obsahem lihu, který rozloží molekulární strukturu nečistot, kalů, špíny a odplaví je. Nahrazuje chlorované uhlovodíky, benzín a ostatní toxická a hořlavá odmašťovadla.
MYJAK PLUS se uplatní při technickém čištění v průmyslových podnicích, potravinářských provozech, autoopravnách a při všeobecné údržbě, při potřebě rychlejšího odpařování a nižší agresivity produktu.

Balení:200 l, 50 l, 25 l
Ke stažení: Technický list

MYJAK ULTRA

MYJAK ULTRA je vysoce efektivní čistící a odmašťovací prostředek, který rozloží molekulární strukturu nečistot, kalů, špíny a odplaví je. Nahrazuje chlorované uhlovodíky, benzín a ostatní toxická a hořlavá odmašťovadla.
MYJAK ULTRA se uplatní při technickém čištění v průmyslových podnicích, autoopravnách a při všeobecné údržbě, potravinářských provozech, především na čištění udíren a trub.

Balení: 200 l, 50 l, 25 l
Ke stažení: Technický list

PT - pěna na čištění textilu

PT je čistící pěna na textil.Používá se ve všech oblastech údržby, výroby a dopravy, kde se využívá k čištění textilií všeho druhu. Účinně proniká do hloubky vláken, odstraňuje mastnotu, tuky a další nečistoty.

Balení:400 ml
Ke stažení: Technický list

RENO - renovační prostředek s pomalým nekorosivním účinkem

RENOje renovační čistící koncentrovaný prostředek pro technické použití, je biologicky rozložitelný, nehořlavý. Čistí vápenné usazeniny, rez, minerální sediment, řasy, zoxidované povrchy pomalým a nekorosivním způsobem.
RENO čistí většinu voděodolných povrchů, jako jsou například sanitární keramika, kovy, obklady, dlažba apod.

Balení: 200 l, 50 l, 25 l
Ke stažení: Technický list

RENO PLUS - renovační prostředek s velmi rychlím účinkem

RENO PLUS je renovační čistící prostředek pro technické použití, je biologicky rozložitelný, nehořlavý. Čistí vápenné usazeniny, rez, minerální sediment, řasy a zoxidované povrchy.
RENO PLUS čistí většinu voděodolných povrchů jako jsou například sanitární keramika, kovy, obklady, dlažba apod.

Balení: 200 l, 50 l, 30 l
Ke stažení: Technický list

ROS - rychleschnoucí odmašťovací sprej

ROS je rychleschnoucí odmašťovací sprej s univerzálním použitím pro všechny oblasti průmyslu.Používá se ve výrobě a údržbě, kde bez problémů odstraňuje zbytky lepidel a těsnících hmot, zatvrdlé mazací prostředky, olej a tuk obsahující nečistoty.
ROS je vhodný především pro dokonalé odmaštění bez zbytkové mastnoty a díky mimořádnému chemickému složení je schopen odmastit a očistit velké množství různých povrchů aniž by došlo k jejich poškození, např. olejové pumpy, brzdy, brzdové obložení, el. součástky, řadící mechaniku, startéry, čerpadla apod.

Balení:400 ml
Ke stažení: Technický list

SPEČIP - speciální čistící pěna

SPEČIP se díky svým rychlým a účinným odmašťovacím schopnostem uplatňuje v různých oborech.
SPEČIP odstraňuje stopy po oleji a mastnotách na venkovní i vnitřní straně oken, laku a náraznících. Bez problémů odstraňuje zbytky hmyzu z vozidel, odstraňuje tuky, saze, špínu a nikotin ze skla, chrómu, plastických hmot, porcelánu, textilií, okenních rámů, přírub, armatur, lakovaných povrchů, obkladaček apod., přičemž nezanechává duhový les nebo šmouhy na lesklém povrchu.

Balení: 400 ml
Ke stažení: Technický list


Zpět na produkty


                   Copyright 2010